Sisačka udruga likovnih umjetnika „Sulikum" održala je 3. listopada 2009. godine donatorsku koloniju za izgradnju crkve Sv. Marije Kraljice mira
Read More

Sisačka udruga likovnih umjetnika „Sulikum" održala je 3. listopada 2009. godine donatorsku koloniju za izgradnju crkve Sv. Marije Kraljice mira
Read More
U subotu, 19. listopada u POU Ivanić-Grad, pod pokroviteljstvom Grada Ivanić-Grada i dogradonačelnika Željka Posilovića, a u organizaciji slikarice i…
Read MoreKrajolici i vedute Prije devet godina u Galeriji Muzeja Moslavine imali smo priliku vidjeti izložbu Želimira Šiška. Slikarski autodidakt predstavio…
Read More