U dvorani Gospodarske škole u Varaždinu započelo cijepljenje na punktu, prvo takvo u Varaždinskoj županiji, koje se provodi paralelno s cijepljenjem u ordinacijama liječnika obiteljske medicine


U dvorani Gospodarske škole u Varaždinu započelo cijepljenje na punktu, prvo takvo u Varaždinskoj županiji, koje se provodi paralelno s cijepljenjem u ordinacijama liječnika obiteljske medicine

You must be logged in to post a comment