Skip to content

Milorad Dodik izvrijeđao novinarku



Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik u Banjoj Luci je verbalno napao i izvrijeđao novinarku beogradske agencije Beta zaprijetivši joj kako više ne smije dolaziti u zgradu u kojoj je njegov ured.
 
Nemojte više ovdje da dolazite. Je li vam jasno, nemojte više da dolazite ovdje, možete odmah izaći odavde, kazao je Dodik novinarki Ljiljani Kovačević na  konferenciji za novinare koju je održao zajedno s predsjednikom Socijalističke partije Srbije (SPS)Ivicom Dačićem. Sam Dačić uopće nije reagirao na Dodikov ispad.
 
Dodik je novinarku nazvao lažljivicom pojašnjavajući da pritom misli na njezine izvještaje o kaznenoj prijavi što ju je svojedobno protiv Dodika podnijela Državna agencija za istrage i zaštitu BiH (SIPA). Dodika se sumnjičilo za višemilijunsku zloporabu sredstava iz entitetskog proračuna tijekom gradnje nove zgrade vlade RS-a.
 
Ova gospođa ovdje je lažljiva i šalje lažne informacije, a zbog toga se nije nikada ispričala, ustvrdio je Dodik naredivši novinarki da više nikada ne dolazi u njegov ured.

Izvor: HRT

Akademija-Art