
Vaterpolisti dubrovačkog Jug Croatia osiguranja ostvarili su i četvrtu pobjedu u Ligi prvaka te tako nastavili stopostotni niz. U petom kolu skupine B Gospari su s 10:8 (4:1, 3:2, 1:2, 2:3) svladali grčki Olympiacos
Jugaši su izvrsno otvorili susret i dobili prvu četvrtinu s 4:1, a na odmor su otišli s prednošću od četiri pogotka (7:3). U nastavku susretu grčka momčad uspjela se približiti na samo pogodak razlike (8:7), ali u posljednjim minutamaGospari ponovno bježe na tri pogotka razlike i više nisu dopustili Olympiacosu da im ugrozi pobjedu.
Najraspoloženiji u dubrovačkim redovima bio je Antony Azevedo s tri pogotka, a po dva su dodali Maro Joković i Andro Bušlje. Olympiacos su predvodili Konstantinos Mourikis i Giannis Fountoulis sa po dva pogotka.
Foto: Pixsell
Izvor: HRT
Izvor: HRT
