Vaterpolisti dubrovačkog Jug Croatia osiguranja pobijedili su u dvoboju 17. kola Triglav regionalne lige u Zagrebu domaću Mladost s 14:10 (3:3, 5:2, 2:4, 4:1)

mladost jugMladost je bila bez šest članove udarne postave, ali je usprkos tome pružila solidan otpor favoriziranim gostima, kjoji su osigurali trijumf tek u zadnjoj četvrtini. Bilo je u trećoj četvrtini, naime, još uvijek posve neizvjesnih 9:9, no onda su Dubrovčani ubacili u viši brzinu i nizom 5-0 zaključili pitanje pobjednika.

Pobjednike je s tri gola predvodio Janović, a Ante Vukičević i Andrija Bašić bili su najbolji kod poraženih.

Primorje Erste banka nastavilo je niz nepobjedivosti u Triglav Regionalnoj ligi pobjedivši Jadran iz Herceg Novog 14:6 (4:1, 3:1, 5:2, 2:2).

Trener Ivan Asić bio je lišen usluga Sandra Sukna i Petra Muslima, pa su u vodu morali Vrlić i Rakovac. Nedostatak dva ponajbolja igrača ekipe s Kantride nije se puno osjetio jer su domaćini već nakon tri minute
imali prednost 3:0, a druga četvrtina donijela je prednost domaćina 7:1 i praktički već tad riješeno je pitanje pobjednika.