Skip to content

Rijeka na svojoj Rujevici pobijedila Slaven Belupo 3:0

Dobru formu potvrdila je Rijeka u 26. kolu HT Prve lige te je na svojoj Rujevici pobijedila Slaven Belupo 3:0. Svi golovi postignuti su tijekom drugog poluvremena

Gosti iz Koprivnice su ostavili bolji dojam nego to govori konačan rezultat. Uostalom, u uvodnih desetak minuta dvoboja domaći vratar Labrović je više puta bio na velikim iskušenjima.

Kasnije su prijetile obje momčadi, a na kraju prvog i početkom drugog poluvremena posebno je opasan bio gostujući napadač Zapata. No, dosta se toga na terenu promijenilo od ulaska Čerina za Rijeku početkom drugog dijela. U nastavku utakmice Čerin je jednom asistirao i zabio gol za konačnih 3:0, a rupe u gostujućoj obrani prije toga su još pronašli Vučkić i najbolji riječki strijelac Drmić.

Rijeka je time dobila i treću prvenstvenu utakmicu u nizu te ima samo bod manje od vodećeg dvojca Dinamo – Osijek. Ima i jednu utakmicu više u odnosu na Dinamo.

HT Prva liga, 26. kolo: Rijeka – Slaven Belupo 3:0 (Vučkić 55., Drmić 70., Čerin 78.)