Skip to content

Nogometaši Dinama s lakoćom svladali Šibenik 3:0

Uvjerljivo i posve zasluženo nogometaši Dinama su s lakoćom, kao domaćini, svladali Šibenik 3:0 u susretu 26. kola HT Prve lige. Time se Dinamo vratio na vrh ljestvice. Ima isto bodova kao i Osijek, ali i utakmicu manje

Dinamo je protiv Šibenčana dominirao od početka do kraja te je mogao i bitno uvjerljivije slaviti tijekom ovih 90 minuta.

Premijerni pogodak za Dinamo, u službenoj utakmici, postigao je Petar Bočkaj koji je u 17. minuti načeo suparnika. Prvi gol u prvoj momčadi Dinama zabio je i mladi, 19-godišnji Martin Baturina. Između njih dvojce u strijelce se upisao i Bruno Petković, a uz sve to Dinamo je pogađao okvir vrata (Emreli), poništen mu je pogodak (Franjić) te su domaćini stvorili brojne prilike pred suparničkim vratima.

Šibenik je ovom prilikom vodio novi trener, dosadašnji pomoćnik Ivica Matas, a momčad je nastavila nizati slabe rezultate u drugom dijelu sezonu. Upisala je četvrti poraz u šest nastupa.

HT Prva liga, 26. kolo: Dinamo – Šibenik 3:0 (Bočkaj 17., Petković 58., Baturina 76.)