SLAVEN BELUPO vs HR. DRAGOVOLJAC 0:1 – 7. kolo, HT Prva liga

Odigrana je prva utakmica sedmog kola HT Prve lige, a u Koprivnici su nogometaši Hrvatskog dragovoljca osvojili premijerne bodove u povratničkoj sezoni. Nakon šest poraza u nizu, pod vodstvom novog trenera Davora Mladine, Hrvatski dragovoljac je pobijedio Slaven Belupo 1:0

Domaći sastav je bio bolji u velikom dijelu utakmice, ali to nije pretočio u velik broj prilika. Tijekom prvog dijela najbolji igrač je bio Brković, dok je u nastavku počeo prijetiti Krstanović.

No, u 76. minuti, Slaven Belupo je ostao s igračem manje. Drugi žuti karton je dobio Glavčić, a trenutak odluke dogodio se u 85. minuti, kada je Benedik Mioč postigao sjajan pogodak s 25 metara za veliko i premijerno slavlje svoje momčadi.

HT Prva liga, 7. kolo: Slaven Belupo – Hrvatski dragovoljac 0:1 (Mioč 85.)