GORICA vs LOKOMOTIVA 4:2

U 31. kolu HT Prve lige Gorica je na svom terenu svladala Lokomotivu 4:2 te je prekinula dugački niz od čak sedam ligaških dvoboja bez slavlja (četiri remija i tri poraza)

U uzbudljivom susretu s mnogo pogodaka Gorica je od samog starta bila u prednosti, točnije od pete minute kada je Hamad pogodio iz slobodnog udarca.

Uz pogreške vratara s obje strane na samom startu, bila je to utakmica s pregršt prilika (Gorica je ipak prednjačila u tome), a Lokomotiva je, pak, jedino zabijala s bijele točke. Oba gola je postigao Pivarić.

No, na drugoj strani je vrlo inspiriran bio Dario Špikić koji je zabio dva vrlo lijepa pogotka. Gorica je uspjela izdržati i veliki period igre s igračem manje (isključenje Steenvoordena u 56. minuti), a kod i dalje posljednje Lokomotive je, pak, u sudačkoj nadoknadi isključen Bonansea.

HT Prva liga, 31. kolo: Gorica – Lokomotiva 4:2 (Hamad 5., Mudrinski 28., Špikić 53., 74. / Pivarić 19.-11m, 58.-11m)