GORICA vs SLAVEN BELUPO 0:1 (29.kolo, HT Prva liga 20/21)

Slaven Belupo je produbio krizu Gorice. Sastav iz Koprivnice u gostima je slavio s 1:0 u dvoboju 29. kola HT Prve lige

Slaven Belupo je u uvodnih sedam minuta imao dvije sjajne prilike (Knöll i Krstanović) čime je najavio koliko će opasan biti u ovom susretu. Kasnije je nastavljena bolja igra gostiju i nekako je logičan nakon svega bio pogodak Knölla u 39. minuti.

U nastavku dvoboja uloge su se promijenile, a Gorica je pogotovo stisnula u završnom dijelu susreta. Prvo je odličan volej potegnuo Mitrović u padu, a potom su šanse nizali Dvorneković i Mudrinski, s time da je potonji u 84. minuti propustio idealnu priliku za izjednačenje kada je promašio s tri, četiri metra.

Fijukalo je oko gostujućih vrata sve do kraja, ali gosti iz šaka ipak nisu ispustili bodove. Nakon odličnih predstava, ali i remija protiv Hajduka (2:2) i Osijeka (2:2), ovaj put je Slaven Belupo slavio. Gorica je u zadnjih šest ligaških susreta upisala tri remija i tri poraza.

HT Prva liga, 29. kolo: Gorica – Slaven Belupo 0:1 (Knöll 39.)