Skip to content

Prvijenac Modrića u pobjedi Reala

U desetom kolu španjolske Primere Real Madrid pobijedio je Zaragozu s 4:0, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić postigao je svoj prvi pogodak za Kraljevski klub
Real Madrid poveo je u 23. minuti. Udarac iz kuta izveo je Modrić, a najbolje se snašao Gonzalo Higuain koji je iz neposredne blizine pogodio mrežu. Na 2:0 povećao je Angel di María u 25. minuti. U 48. minuti uslijedilo je izvrsno proigravanje Modrića za Di Mariju, koji se našao sam pred vratarom Robertom Gagom, ali nije uspio zatresti mrežu. Michael Essien u 89. postiže pogodak za 3:0, a konačan rezultat postavio je Modrić u drugoj minuti sudačke nadoknade pogodivši mrežu s vrha kaznenog prostora.

Barcelona je na Camp Nou svladala Celtu s 3:1. Pogotke za Barcelonu postigli su Adriano Correia (21), David Villa (26) i Jordi Alba (61), a strijelac za goste bio je Mario Bermejo (24).

Na ljestvici vodi Barcelona s 28 bodova, drugi je Atletico Madrid s 25 i utakmicom manje, a Real Madrid je treći s 20.