U derbiju šestoga kola Triglav Jadranske vaterpolske lige Primorje EB je na svom bazenu na riječkoj Kantridi s 11:9 (4:1,2:3,3:3,2:2) nadvisilo Jug Croatia osiguranje

Riječani su bolje ušli u susret te su golovima Krapića i Denesa Varge brzo poveli s 2:0. Smanjio je Azevedo, ali odgovorili su s još dva uzastopna pogotka Sandro Sukno i Javier Garcia za vodstvo 4:1. Iako su Joković i Karaču drugoj četvrtini smanjili na 4:3, Obradović i Denes Varga ponovno su vratili na plus tri za Primorje.

Jug se nije dao, ali Riječani nisu dopustili ozbiljnu prijetnju. Smanjio je Azevedo, Garcia i Denes Varga su početkom treće četvrtine donijeli novi bijeg (8:4), a u zadnju četvrtinu krenulo se s ipak relativno neizvjesnim rezultatom 9:7 za Primorje. No tada je Obradović s dva gola povisio na 11:7 i utakmica je bila riješena. Do kraja su tek Joković s igračem više i Azevedo iz peterca smanjili zaostatak Dubrovčana.

Riječane su predvodili Obradović (3) i Denes Varga (3), a Dubrovčane Bošković (4) i Joković (2).