Mandžukić vodeći strijelac Bundeslige. Bayern pobijedio Leverkusen

mandzukic
Bayern iz Munchena je na Allianz Areni svladao Bayer iz Leverkusena i tako iskoristio poraz Borrusije Dortmund i još se malo odvojio na ligaškoj tablici Bundeslige

mandzukic

Za vodstvo domaćina zabio je sjajni Mario Mandžukić koji je u 44. minuti nadskočio i s pet metara glavom zabio svoj 17. ovosezonski gol na nabacivanje Bastiana Schweinsteigera.

U 52. minuti za 2-0 Bayerna zabija Schweinsteiger iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca. Bio je to odličan udarac u kojem je lopta nekoliko puta mijenjala putanju i od prečke se odbila u mrežu za novo slavlje momčadi Pepa Guardiole koji je tako samo par kola pred osiguravanjem titule prvaka.

Mario Mandžukić izašao je iz igre u 75. minuti kada ga je zamijenio Xerdan Shaqiri. (Foto: Alexander Hassenstein)