Skip to content

Inter na San Siru izgubio od Torina

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret za Inter koji je u susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva na San Siru izgubio od Torina 0:1, dok je novo pojačanje ‘Nerazzurra’ Marcelo Brozović utakmicu pratio s tribina

Juventus Inter

Pogodak odluke postigao je Emiliano Moretti u četvrtoj minuti sudačke nadoknade nakon ubačaja iz kornera. Inter je dominirao veći dio utakmice, no nije uspio stvoriti niti jednu konkretnu priliku. Kovačić je odigrao cijeli susret i utopio se u sivilu domaćeg sastava. Brozović koji bi danas trebao potpisati ugovor za Inter utakmicu je pratio iz VIP lože stadiona Giuseppe Meazza.

Aktualni prvak Juventus tek je u drugom poluvremenu slomio Chievo pobijedivši 2:0. Junak utakmice je bio Paul Pogba koji je u 60. minuti zabio prvi gol za Staru damu, a 13 minuta kasnije sve učinio i za drugi pogodak koji je postigao Stephan Lichtsteiner.

U dvoboju davljenika Parma je kod kuće izgubila od Cesene 1:2 i sve je dalje od prvoligaškog spasa. Verona je pobijedila Atalantu 1:0, dok su Sampdorija i Palermo odigrali 1:1.

U derbiju kola večeras se sastaju Fiorentina – Roma, a u ponedjeljak su još dvije utakmice, a sastaju se Empoli – Udinese, te Napoli – Genoa.

Juventus sada vodi na ljestvici sa 49 bodova, osam više od Rome na drugom mjestu, no Roma ima i utakmicu manje. Na trećem mjestu je Lazio sa 34 boda koliko ima i Sampdorija na četvrtoj poziciji.