Hajduk u Kranjčevićevoj nadigrao Lokomotivu 5:2

haj lok

haj lok

Nogometaši Hajduka nadigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici Lokomotivu 5:2 u utakmici četvrtoga kola domaćeg prvenstva

U uzbudljivoj utakmici golovi su “padali” cijelo vrijeme. Već u prvoj minuti poveli su gosti iz Splita pogotkom Kouassija. Nije se dugo čekalo na novi gol. U drugoj minuti Mišić izjednačuje za Lokomotivu na 1:1. Do kraja poluvremena gosti su preokrenuli rezultat. Najprije su poveli u 18. minuti golom Gotala, a isti je igrač u 20. donio Hajduku prednost od 3:1.

Dodajmo da je u 44. minuti Pajač dobio drugi žuti, odnosno crveni karton te su domaćini drugo poluvrijeme odigrali s igračem manje.

Bili su povisili na 4:1 u 65. minuti, a precizan s bijele točke bio je Maloča. No, Lokosi se ne predaju. Drugi gol za domaćine, za smanjenje zaostatka na 2:4, zabija Mrčela. Utakmica je počela i završila pogotkom Kouassija, koji je postavio konačnih 5:2 u 89.

Hajduk je ovom pobjedom stigao na treće mjesto na ljestvici sa sedam bodova, a Lokomotiva je deveta s tri boda.

Na vrhu je Dinamo s 12 bodova, druga je Rijeka s devet i utakmicom manje, a na dnu je Osijek s bodom. (Foto: FAH, HRT)