Hajduk na Poljudu izvukao remi

haj lok

Nogometaši Hajduka uspjeli su preokrenuti rezultat od 0:2 i izjednačiti u utakmici 13. kola Prve HNL protiv Lokomotive

haj lok

Pred praznim Poljudom Hajduk je jako loše odigrao prvi dio što je naravno iskoristila Lokomotiva. Prvi gol za Lokomotivu postigao je u 29. minuti Marić. Vodstvo Lokomotive povećano je u 67. minuti, a strijelac je ovog puta bio Pavičić.

Deset minuta kasnije Tudor je napravio dvije ključne izmjene i na teren pustio Elvira Malokua i Artema Milevskija. To se pokazalo kao odličan izbor jer je u 85. minuti Maloku zabio za 2:1 nakon asistencije Milevskog koji u 89. minuti zabija za konačnih 2:2 i spašava Hajduk od poraza.

Istra 1961 je u Puli svladala Slaven Belupo s 1:0 (1:0), te je momčad iz Koprivnice i dalje na zadnjem mjestu ljestvice.

Nogometaši Istre riješili su susret već na samom početku. Miran Horvat je u prvoj minuti susreta uspio zabiti za vodstvo Istre i tako već na smom početku riješio susret.

Nakon ove pobjede Istra je s 14 bodova ostala na sedmom mjestu.

Na vrhu je Dinamo sa 32 boda, druga Rijeka ima 28, a treći Hajduk 20.