Barcelona na Camp Nou pobijedila Atletico

Barcelona u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Kralja pobijedila je Atletico s 1:0

bar atl

Ivan Rakitić susret je počeo od prve minute za Barcelonu, dok je Mario Mandžukić bio na klupi Atletica, čiji napad je od prve minute predvodio Fernando Torres, koji je u uzvratu osmine finala zabio dva gola Realu

Prvo poluvrijeme nije nam donjelo previše uzbuđenja, istaknula se samo Rakitićeva asistencija u 35. minuti, kada je loptom s očima uposlio Suareza, u petercu, ali Urugvajac je pucao preko gola.

Dvije minute ranije, u 33. minuti, veliku šansu imao je Atletico, no Torres je pucao kroz noge Barcinom braniču, ali i pored gola.

Mario Mandžukić ušao je u igru početkom drugog poluvremena umjesto Torresa, ali nije uspio postići pogodak. U 77. minuti Rakitić izlazi iz igre, a mjenja ga Xavi.

Odlučujući trenutak u utakmici dogodio se u 83. minuti. Nakon gužve u jedanaestercu pada Bousquets i sudac pokazuje na bijelu točku. Messi je izveo kazneni udarac kojeg je Oblak obranio, ali lopta se odbila ravno u noge Argentinca koji zabija za 1:0 i pobjedu Barcelone. foto: JOSEP LAGO