Skip to content

Advent u srcu Zagreba


Tradicionalna manifestacija „Advent u srcu Zagreba" svojim bogatim glazbenim i umjetničkim programom gostima i građanima Zagreba donosi ugođaj Adventa i Božića. Ove se godine održava po sedmi put od 04. do 15. prosinca 2009. na središnjem zagrebačkom Trgu.

Tijekom trajanja manifestacije predviđen je bogati kulturno-zabavni program te nastup mnogih estradnih umjetnika, kulturno-umjetničkih društava, folklornih društava, dječjih zborova, glazbenih sastava, plesnih skupina, mađioničara i vokalnih grupa, a sve pod ravnateljskom palicom nezaobilaznog Djeda Božićnjaka na veselje onih najmlađih.

Velika pozornica na samom Trgu nudi građanima našega grada je jedinstven ugođaj u samom srcu Zagreba.

POZORNICA:
Radnim danom od 18 do 21 sat.
Subotom i nedjeljom od 11 do 13 sati i od 18 do 21 sat.

4. MEĐUNARODNI IZLOG BOŽIĆNIH JASLICA
4. – 15. prosinca 2009.
Izložba božićnih jaslica u izlozima na Trgu bana Josipa Jelačića i okolnim ulicama
Napomena: Moguće su izmjene i dopune programa

Program:

petak, 4.12.
18:00  Najava Djeda Božićnjaka
18:05  Plesni studio Step by Step
18:10  Stepinčevi mališani
18:35  Duet BLANK
18:55  Plesni studio Step by Step
19:00  HKPD Bosiljak, Čučerje
20:00  Žiga i Bandisti
subota, 5.12.
11:00   Najava Djeda Božićnjaka
11:05   Plesni studio Keiko
11:10   Petar Bosco
11:35   Dječji zbor Put života
11:55   Plesni studio Keiko
12:00   KUD Prigorski zdenec, KUD Vrhovje
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni studio Keiko
18:15   Jewsers
19:00   KUD Prepuštovec, KUD Kupljenovo
20:00   Miroslav Evačić & band
nedjelja, 6.12.
11:00   Najava Djeda Božićnjaka
11:05   Plesni klub Megablast
11:10   Dječji zbor BAJKA
11:35   Dječji pjevački zbor "Samoborček"
11:55   Plesni klub Megablast
12:00   HKUD Prigorec, Markuševec
12:50   Plesni klub Megablast
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Megablast
18:10   Zbor duhovne glazbe GLAS
18:45   Ema Agata Šamal
18:55   Plesni klub Megablast
20:00   Humanitarni koncert Budi mi prijatelj
ponedjeljak, 07.12.
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Megablast
18:10   Klinci s ribnjaka
18:40   Otkazani let
19:10   Plesni klub Megablast
19:15   KUD Sljeme Šestine, KUD Ruža Prigorja
19:55   Plesni klub Megablast
20:00   Pozdrav Azri
utorak, 08.12.
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Megablast
18:10   Remetski mužikaši i puce
18:40   Dječji zbor Pahuljice
19:10   Plesni klub Megablast
19:15   FIS Remete, KUD Sveta Ana
19:55   Plesni klub Megablast
20:00   Funky Town, Ivana Kindl, Jacques Houdek
srijeda, 09.12.
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Ženski pjevački zbor DANICA
18:25   Dječji zbor Bim Bam Bom i Zagrebački mali bubnjari
18:55   Zvonimir Sruk
19:10   Plesni klub Megablast
19:15   KUD Dubrava, KUU Prigorec Sesvetski Kraljevec,
           KUD Matija Gubec
19:50   Plesni klub Megablast
20:00   X-mas Blues, Zdenka Kovačićek, Valerija
četvrtak, 10.12.
20:00   Humanitarni koncert akcije Daj 5
petak, 11.12.
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Escape
18:10   Glazbena udruga Melodija
18:40   Bez Kompromisa
19:10   Plesni klub Escape
19:15   SKUD Ivan Goran Kovačić, KUD Stenjevec
19:50   Plesni klub Escape
20:00   Damir Kukuruzović i Gypsy Swing kvartet
subota, 12.12.
11:00   Najava Djeda Božićnjaka
11:05   Studio 23
11:10   KUD Sesvetska Sela, Valentinovo
           KUD  Mladost,  A.M. Pauk, KUU – gosti
11:55   Studio 23
12:00   SVJETSKI DAN LJUDSKIH PRAVA
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Bravo
18:10   Potepuhi
19:10   Plesni klub Bravo
19:15   HKUD Željezničar
19:50   Plesni klub Bravo
20:00   El Combo
nedjelja, 13.12.
11:00   Najava Djeda Božićnjaka
11:05   Plesni klub Bravo
11:10   Plesni zbor Zagrebčanke i dečki
11:55   Plesni klub Bravo
12:00   KUD HARTIĆ – Tisno
12:30   Plesni klub Bravo
12:40   Udruga Potepuhi
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni klub Tina
18:10   Zagrebački mališani
19:10   Plesni klub Tina
19:15   KUD Dragutin Domjanić, KUD Veseli Prigorci,
           KUD  Sveta Klara
19:50   Plesni klub Tina
20:00   Tony Lee King and band
ponedjeljak, 14.12.
18:00   Najava Djeda Božićnjaka
18:05   Plesni studio Step by Step
18:10   Mješoviti pjevački zbor KUD-a Ban J. Jelačić Zaprešić
18:30   Irish Maiden
18:50   Zbor K.C. Riječ života
19:10   Plesni studio Step by Step
19:15   KUD Bukovac, KUD Ericsson Nikola Tesla
19:50   Plesni studio Step by Step
20:00   Flyer
utorak, 15.12.
21:00   Božićni koncert  Želim život

Akademija-Art.net

See also  29. Salon Mladih - poziv!