Skip to content

HNL: Rijeka – Slaven Belupo 3-1

U dvoboju 3. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke bili bolij od Slaven Belupa s 3-1 (2-0)

Rijeka je pred svojim navijačima došla i do treće pobjede u isto toliko kola, dok je Slaven ubilježio i treći poraz.

Riječani su u vodstvo došli u 24. minuti, kada se Mirko Antonio Čolak iskrao obrani gostiju i prebacio istrčalog vratara, a u 29. minuti Čolak je okrunio odličnu igru u prvom dijelu dodavanjem za Stjepana Lončara. Tek što je počelo drugo poluvrijeme smanjio je Ivan Krstanović u svom prvom dodiru s loptom jer je tek ušao u igru. Konačno rješenje i pobjedu Rijeke osigurao je Ivan Tomečak, na asistenciju Čolaka u 73. minuti.

Pred 4500 gledatelja na stadionu Rujevica sudio je Čuljak iz Zagreba.

Strijelci: 1-0 Čolak (24), 2-0 Lončar (29), 2-1 Krstanović (46), 3-1 Tomečak (73