U dvoboju 32. kola Prve HNL nogometaši Rijeke u Puli su slavili protiv Istre 1961 sa čak 7:0 i učvrstili se na drugoj poziciji s devet bodova prednosti ispred Osijeka i Hajduka

Riječani su pobjedu osigurali već u prvom dijelu pogocima Domagoja Pavičića (28) i Mirka Antonija Čolaka (36). U drugom poluvremenu uslijedila je katastrofa Puljana. Pavičić se drugi put upisao u strijelce u 49. minuti, a asistirao mu je Zoran Kvržić, koji je u 62. minuti ubilježio i treće dodavanje za gol, a strijelac je bio Čolak za 4:0.

Raspoložena Rijeka se na tome nije zaustavila. Nigerijac Acosty je u 67. minuti povećao na 5:0, Jakov Puljić dvije minute kasnije zabija i šesti gol za goste, a konačnih 7:0 za goste postiže Luka Capan u zadnjoj minuti.