Na Sveučilištu u Innsbrucku, koje ove godine obilježava 350. rođendan, danas je završeno otvoreno robotičko prvenstvo Austrije na kojem je nastupilo 147 ekipa, a naša Hrvatska je bila zastupljena s 27 ekipa

I da ne iznevjere tradiciju naši su mladi robotičari [ nakon zaista napornih priprema za ovo i iduća natjecanja koja ih očekuju ] osvojili 11 medalja i to 4 zlatne, 4 srebrne i 3 brončane.

ZLATNU MEDALJU osvojili su > 

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary ♦                        

ZAGREB LINE TEAM  

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: Jerko ĆUBIĆ i Martin VOLAREVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary ♦

SKOLSKA KNJIGA CRO TEAM

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Antonio DIJANIĆ,  Borut PATČEV i Dora DIJANIĆ 

Završna vožnja ekipe Školska knjiga. Ekipa uvjerljivo najbolja na ovom natjecanju u kategoriji Rescue Line Secondary.

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

HOTGLUE CRO TEAM

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Andrija ADAMOVIĆ i  Domagoj ANTIČIĆ

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary  

FESB TEAM

Mentor: Marijana BONKOVIĆ

✿ Ekipa: Darian GUDELJ, Pino GOTOVAC, Alan SLADOJEVIĆ i Jere POPIĆ

SREBRNU MEDALJU osvojili su > 

KATEGORIJA ♦ On Stage Secondary 

CRO BLUE ADRIATIC

Mentorica: Lucija ŠPACAL                         

✿ Ekipa: Ekipa: Lucija IVIČIĆ, Marija KARNINČIĆ i Nicol LOVRIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary ♦                        

LOVRAK LINE TEAM 

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: David PONGRAC i Gregor KLARIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary ♦

ROBO OTOČAC

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: Mihovil BIĆANIĆ i Marija OREŠKOVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Maze ♦

GEBRUDER WEISS CRO TEAM

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Marko PONGRAC, Juraj KOLARIĆ

BRONČANU medalju osvojili su >

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary ♦                        

GACKA ROBOTICS

Mentor: Igor NAPRTA                               

✿ Ekipa: David KOLAK i Karlo KOLAK        

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary        

BAZINGA CRO team  

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Luka ČUČUKOVIĆ i Fran PLEVKO

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

CROBiH team

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Roko BEKAVAC i  Adi JUSUPOVIĆ

SVI REZULTATI SVIH NAŠIH EKIPA

KATEGORIJA ♦ On Stage Secondary 

MEDJIMURCI

su osvojili 7. mjesto 

Mentorica: Dubravka ŽIGNIĆ RESMAN     

✿ Ekipa: Ekipa: Žan RESMAN i Lara RESMAN

CRO BLUE ADRIATIC

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentorica: Lucija ŠPACAL                         

✿ Ekipa: Ekipa: Lucija IVIČIĆ, Marija KARNINČIĆ i Nicol LOVRIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary ♦                        

ZAGREB LINE TEAM  

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: Jerko ĆUBIĆ i Martin VOLAREVIĆ                     

LOVRAK LINE TEAM 

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Ekipa: David PONGRAC i Gregor KLARIĆ                     

LONDON

su osvojili 5. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Ivan ĆUBIĆ i Ivan DIJANIĆ             

LOOK MAJA

su osvojili 35. mjesto                                     

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                     

✿ Ekipa: Maja UNETIĆ i Luka KOLARIĆ     

BVB

su osvojili 33. mjesto                                     

Mentorica: Una ŠNAJDAR                               

✿ Ekipa: Matija VESELJIĆ, Lovro BILIČIĆ i Leon BAĆURIN    

GACKA ROBOTICS

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: David KOLAK i Karlo KOLAK        

NET IT 1

su osvojili 27. mjesto                                     

Mentor: Mario ŽELJEŽNJAK                           

✿ Ekipa: Marin KUREŠIĆ, Mario DERMIŠEK i Gabrijel HANŽEK

NET IT 2

su osvojili 32. mjesto                                                                   

Mentor: Hr5voje TIŠLJAR                               

✿ Ekipa: Alen BOŽIČEVIĆ i  Lara PAVELIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Secondary ♦                    

SKOLSKA KNJIGA CRO TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Antonio DIJANIĆ,  Borut PATČEV i Dora DIJANIĆ 

BLUR SEA

su osvojili 6. mjesto                                      

Mentorica: Dalija MILIĆ KRALJ                     

✿ Ekipa: Patrik KRALJ i Orsat KRALJ          

KARLOVAC

su osvojili 15. mjesto

Mentorica: Marija ŠKRTIĆ                               

✿ Ekipa: Luka CINDRIĆ, Marko JURČEVIĆ, Adrian MRAVUNAC i Lucija JANČIĆ 

OLYMPUS

su osvojili 20. mjesto

Mentorica: Suzana ŠNAJDAR                       

✿ Ekipa: Marko MIKŠIĆ, Matej FRATROVIĆ, Rino SUČEVIĆ i  Antonio PULEZ      

GREY HAWKS

su osvojili 13. mjesto

Mentorica: Elvira ŠPELIĆ VIDOVIĆ              

✿ Ekipa: Jakov MANDIĆ, Leonard ŠPELIĆ i Gustav BOLF       

ROBO OTOČAC

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentor: Igor NAPRTA                                       

✿ Ekipa: Mihovil BIĆANIĆ i Marija OREŠKOVIĆ

KATEGORIJA ♦ Rescue Maze ♦             

THE SIMPLE XXZ

su osvojili 7. mjesto                                      

Mentorica: Sonja PAVLIĆ                                 

✿ Ekipa: Ivan MATOŠEVIĆ,  Goran VUKMANOVIĆ i Jakov DŽIJAN             

GEBRUDER WEISS CRO TEAM

SREBRNA medalja i 2. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Marko PONGRAC, Juraj KOLARIĆ                                  

ROBOFREAK

su osvojili 4. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Martin PEČEK i Mihael TALAN    

GORICA METROPOLA

su osvojili 6. mjesto                                      

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Lovro NIDOGON i Dario PAVLEŠEN                             

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary        

BAZINGA CRO team  

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Luka ČUČUKOVIĆ i Fran PLEVKO

KATEGORIJA ♦ Soccer Open League  ♦                      

CROBiH team

BRONČANA medalja i 3. mjesto

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Roko BEKAVAC i  Adi JUSUPOVIĆ

HOTGLUE CRO TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentorica: Jelka HRNJIĆ                                 

✿ Ekipa: Andrija ADAMOVIĆ i  Domagoj ANTIČIĆ

KATEGORIJA ♦ On Stage Primary ♦                              

GHOSTBUSTER

su osvojili 5. mjesto                                      

Mentor: Dorian TEPIĆ                                       

✿ Ekipa: Ema TATIĆ,  Sara TATIĆ i Sara TERMAN

KATEGORIJA ♦ Rescue Line Primary ♦                        

ZTK SMŽ

su osvojili 19. mjesto                                     

Mentor: Anđelino ENGLER

✿ Ekipa: Vito BARIŠIĆ, Matija SEVEROVIĆ i Dino ŠAPIĆ

MINECRAFT

su osvojili 20. mjesto                                                                  

Mentor: Ivica KOLARIĆ                                    

✿ Ekipa: Jan RIDZAK i Sven RIDZAK         

KATEGORIJA ♦ Soccer Light Weight Secondary  

FESB TEAM

ZLATNA medalja i 1. mjesto

Mentor: Marijana BONKOVIĆ

✿ Ekipa: Darian GUDELJ, Pino GOTOVAC, Alan SLADOJEVIĆ i Jere POPIĆ

Izvještava: Jelka HRNJIĆ

Odgovori