Sun. May 19th, 2019

EGOFREE FESTIVAL 2019

4 min read

EGOFREE FESTIVAL 2019

Četvrto izdanje Egofree festivala donosi bogat program glazbenih događanja, radionica, izlagača rukotvorina i popratnih sadržaja na Tursku kulu 26., 27. i 28. travnja

Ove godine svrha festivala je prikupljanje sredstava za udrugu Sindrom Down-21. Sudjelujući na Zaboravljenim igrama koje će voditi volonteri udruge Down-21 moći će se uz participaciju osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina i ostalih sponzora. Na tri različita glazbena floora pronaći će se glazbe za svačiji ukus, od elektronike preko koncerata do vinyla  – glavna pozornica Čudesna šuma, druga pozornica Kula o’ cvića i treća Vinylivada. Headlineri ovogodišnjeg izdanja Egofree festivala na glavnoj pozornici Čudesna šuma su u subotu Kozmodrum i Grapevine babies s početkom u 19h, i u nedjelju Jan Kinčl&Regis Kattie s početkom u 20h. Kula o’ cvića je rezervirana za techno i house tonove brojnih DJ-eva lokalne i šire zajednice, a Vinylivada za nostalgične note rock i blues glazbe. U nedjelju s početkom u 12h na glavnoj pozornici će i članovi udruge Sindrom Down-21 održati svoj glazbeni program. Također, sa raznoraznim radionicama sudjeluju brojne splitske udruge i pojedinci – Info zona, Kam-Hram, Ubijmo dosadu, Yoga&Art House, Maja facepaint, Slack Split, Kreator zabave i mnogi drugi. Uz šank, gastro užitke će omogućiti restaurant DeBelly, Luda kuća i Este bar.

EGOFREE FESTIVAL 2019

RASPORED RADIONICA

SUBOTA 27.4.

  • Info zona

Graffiti radionica 16 – 18h / livada kraj Vinylivade

Radionica keramike 17 – 19h / livada kraj Vinylivade

  • Yoga&Art House

Vibrate and realese egofree yoga za djecu i odrasle 12 – 14h / main stage Čarobna šuma

  • Teta Lada i Yoga&Art House

LIkovna i kreativna radionica za djecu od 5 do 12 god. 12 – 14h / main stage Čarobna šuma

  • Ubijmo dosadu / Kam-Hram / Slack Split

Radionica žongliranja i slackline 17 – 19h / Vinylivada

NEDJELJA 28.4.

  • Info zona

Radionica oslikavanja torbi 16 – 18h / Vinylivada

  • Kam-Hram

Radionica zračnih vještina (svila, trapez, krug) 16 – 18h / main stage Čarobna šuma

  • Škola popravljanja bicikli by Sergio Šarić 15 – 17h / livada kraj Vinylivade

*tokom cijele subote i nedjelje posjetitelji će uz donaciju moći sudjelovati u Zaboravljenim igrama (čepaljke, franje, laštik, trule kobile i sl.) i osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina

*tokom dana pronađite Maja face paint i ukrasite svoja ili lišca vaše djece te Kreator zabave štulaše koji će izrađivati figure od balona

SATNICA RADIONICA

SUBOTA 27.4.

12 – 14h / Vibrate and realese egofree yoga za djecu i odrasle by Yoga&Art House – main stage Čarobna šuma

12 – 14h / Likovna i kreativna radionica za djecu od 5 do 12 god. by teta Lada i Yoga&Art House – main stage Čarobna šuma

16 – 18h / Graffiti radionica by Info zona – livada kraj Vinylivade

17 – 19h / Radionica keramike by Info zona – livada kraj Vinylivade

17 – 19h / Radionica žongliranja by Kam-Hram i Ubijmo dosadu – Vinylivada

17 – 19h / Slackline radionica by Slack Split – Vinylivada

NEDJELJA 28.4.

15 – 17h / Škola popravljanja bicikli by Sergio Šarić – livada kraj Vinylivade

16 – 18h / Radionica zračnih vještina by Kam-Hram – main stage Čarobna šuma

16 – 18h / Radionica oslikavanja torbi by Info zona – Vinylivada

12 – 18h / Finale Krš lige biciklističkog kluba Krš – pump track na jugoistočnoj strani Turske kule

*tokom cijele subote i nedjelje posjetitelji će uz donaciju moći sudjelovati u Zaboravljenim igrama (čepaljke, franje, laštik, trule kobile i sl.) i osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina

*tokom dana pronađite Maja face paint i ukrasite svoja ili lišca vaše djece te Kreator zabave štulaše koji će izrađivati figure od balona

EGOFREE LINE UP

PETAK 26.4.

ČUDESNA ŠUMA main stage

19:00 – 22:00h // Jakir brothers

22:00 – 00:00h // Radio Esplendor DJ’s

KULA O’ CVIĆA stage

19:00 – 00:00 // Cruise colectiv – Cid / Madezh / Malik / Mariano Mateljan

SUBOTA 27.4.

ČUDESNA ŠUMA stage

12:00 – 14:00h // Yelle

14:00 – 18:00h // Banana zvuk

19:00h // KOZMODRUM

20:30h // GRAPEVINE BABIES

22:00 – 00:00 // Kid Va

KULA O’ CVIĆA stage

12:00 – 14:00 // Rope 69

14:00 – 15:30 // Beepolar

15:30 – 17:00 // Markaya

17:00 – 18:30 // Daff

18:30 – 20:00 // Zookey

20:00 – 22:00 // Toni Juranović

22:00 – 00:00 // Miro

VINYLIVADA stage

*naknadno će se objaviti izvođači

NEDJELJA 28.4

ČUDESNA ŠUMA stage

12:00 – 14:00h // Koncert udruge Sindrom Down – 21

14:00 – 16:00 // Duple – Izgubljena generacija

16:00 – 18:00h // Mathew Bee

18:00 – 20:00h // Sola

20:00 – 22:00h // JAN KINČL & REGIS KATTIE LIVE

22:00h – 00:00h // Beats’n’Sax

KULA O’ CVIĆA stage

12:00 – 14:00h // Underground Control

14:00 – 16:00h // Bariša Žarko

16:00 – 18:00h // Juri Paik

18:00 – 20:00h // Jake

20:00 – 21:30h // Smalltown boy

21:30 – 22:30h // Danitz

22:30 – 00:00h // DJ Jock

VINYLIVADA stage

*naknadno će se objaviti izvođači

AFTER PARTY by JUDINO DRVO KLUB

PETAK

00:00h // Beats n’ Sax all night

SUBOTA

00:00 // After Affair all night