Švicarka Holdener najbrža nakon slaloma za kombinaciju u Lenzerheideu

holdener halbzeit fuehrende bei lenzerheide

Švicarka Wendy Holdener bila je najbrža nakon slaloma koji se za kombinaciju u Svjetskom kupu danas vozi u Lenzehreideu, dok je drugo mjesto zauzela Austrijanka Michaela Kirchgasser, a treće Kanađanka Marie-Michele Gagnon

Holdener je do prvog mjesta stigla s vremenom 40,43 sekunde, Kirchgasser je zaostala za njom 49 stotinki (40,92), a Gagnon je s vremenom 41,10 imala zaostatak od 67 stotinki.

Švicarka Lara Gut, koja danas ima priliku osvojiti mali Kristalni globus u kombinaciji i povećati prednsot u ukupnom poretku skijašica prije završnice u Saint Moritzu idući tjedan, utrku je završila na devetom mjestu s vermenom 41,89 sekundi i zaostatkom od 1,46 sekundi.

Mlada hrvatska skijašica Leona Popović nije završila utrku.

Program kombinacije u Lenzerheideu je promijenjen zbog loših vremenskih uvjeta u magle tako da se najprije vozila slalomska utrka, a super G će se voziti u 13,00 sati.