HNL: Rijeka deklasirala Hajduk

rijeka hajduk

U zaostalom dvoboju 20. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke svladali Hajduka s 3-0 (2-0)

Rijeka i Hajduk odigrali su 122. jadranski derbi pred devet tisuća navijača na Kantridi, a rezime svega je isti kao i posljednje tri godine – Splićani nisu uspjeli do pobjede. Ne samo da nisu uspjeli do pobjede već su domaći u prvih 12 minuta utakmice sve riješili i na kraju slavili sa 3:0!

Privremeni trener bijelih Hari Vukas sigurno je imao brojne zamisli za ovo gostovanje, ali za manje od dvije minute sve se rasplinulo. Ne baš opasan ubačaj Sharbinija s lijeve strane nije baš najbolje primio Jugović, ali Vasilj loše reagira u obrani pa je Jugović ležeći na travnjaku pucao loptu i zabio pored Kalinićeve zamjene – Prskala. Slovenski vratar možda je mogao bolje reagirati, ali nije i Splićani su već na startu bili u zaostatku. VL, Tea Cimas / CROPIX