Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva!

Hrvatska u trileru jedanaesteraca pobijedila domaćina Rusiju i stigla do polufinala protiv Engleza

U svom petom nastupu na svjetskim nogometnim prvenstvima reprezentacija Hrvatske je po drugi puta u povijesti izborila mjesto u polufinalu pobijedivši u subotnjem četvrtfinalu odigranom u Sočiju reprezentaciju Rusije boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon što je u osnovnih 90 minuta rezultat bio 1-1, a poslije produžetka 2-2.

Jedanaesterci:

Rakitić -pogađa!!!!
Kuzjajev – pogađa

Domagoj Vida – pogađa!
Ignjašević – pogađa!

Modrić – lopta se nekako otkotrljala od vratnice u gol!
Mario Fernandes – promašuje!
Kovačić – Akinfeejev brani!
Džagojev – pogađa!
Drugi puca Brozović – pogađa!
Prvi puca Smolov – Subašić brani!

Kreću jedanaesterci, drama dostiže vrhunac

115′ – Mario Fernandes daje gol za 2 – 2

114′ – Pivarić rukom zaustavlja loptu na rubu kaznenog prostora i sad Džagojev s dobre pozicije ima priliku iz slobodnog udarca

Vida u 101. minuti za vodstvo Hrvatske 2:1!

Nakon odigranih 90 minuta posljednje utakmice četvrtfinala Svjetskog nogometnog rezultat u dvoboju Hrvatske i Rusije u Sočiju je i dalje 1-1, kao i nakon prvog poluvremena pa će pobjednik biti odlučen u produžetku, ali u 101 minuti – gol Vide nakon kornera!!!