Srebro za Brunu Vuletić u Moskvi

Nevjerojatni rezultati članica taekwondo kluba Marjan s Grand Prix turnira u Moskvi. Nakon zlata Matee Jelić do 67 kilograma, srebrnu medalju drugog dana natjecanja osvojila je Bruna Vuletić u kategoriji do 57 kilograma

Mlada Splićanka je nakon uvodne dvije pobjede u borbi za medalju pobijedila klupsku i reprezentativnu kolegicu Nikitu Glasnović da bi u polufinalu bila bolja od svjetske i europske viceprvakinje Hatice Kubra. U finalu je Vuletić zaustavila Irem Yaman, svjetska prvakinja i dvostruka europska prvakinja.

Bruna Vuletić je tako stigla do velika 24 boda na svjetskim i olimpijskim rang listama s kojima će ući među deset najboljih na svijetu. Ogroman je to rezultat za mladu sportašicu koja je tek završila srednju školu.

Četvrto je to odličje za splitski Marjan u posljednjih nekoliko mjeseci s Grand Prix natjecanja nakon bronce Tonija Kanaeta u Rimu te bronce i zlata Matee Jelić u Londonu i Moskvi.