Skip to content

Prva HNL -‘Šestica’ Hajduka, bez pobjednika u Zaprešiću

Nogometaši Hajduka deklasirali su Cibaliju 6-1 u susretu 10. kola Prve HNL, dok su u drugom nedjeljnom susretu Inter i Slaven Belupo odigrali 1-1

3783497

Strijelci za Hajduk bili su Said (7), Ohandza (54, 84), Kožulj (71), Jefferson (87) i Futacs (89), dok je pogodak za goste zabio Dabro (34).

Predsjednik Hajduka Ivan Kos prije početka susreta uručio je poklone paraolimpijcima Dinu Sinovčiću i Anđeli Mužinić

U prvom nedjeljnom susretu Inter i Slaven Belupo odigrali su 1-1. Domaćin je poveo u 12. minuti golom Ivana Blaževića, a izjednačio je Selim Bouadla devet minuta kasnije.

Na ljestvici vodi Rijeka sa 23 boda, Osijek je drugi sa 22 boda koliko ima Dinamo na trećem mjestu, ali uz slabiju razliku pogodaka. Rijeka i Osijek imaju i utakmicu manje. Hajduk je usprkos pobjedi ostao četvrti, no približio se Dinamu na dva boda zaostatka. Na začelju su Split i Cibalia sa po četiri boda.