Skip to content

HNL: Inter – Osijek 0-2

U susretu 2. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Osijeka svladali Inter s 2-0 (0-0), te izbili na treće mjesto ljestvice

inter osijek 1

Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Cibaliju. Vinkovčani su ispustili vodstvo, a utakmica je prekinuta na 10 minuta zbog nestanka struje na stadionu

Igrači Osijeka upisali su i drugu prvenstvenu pobjedu, a u Zaprešiću su bili bolji od Intera s 2:0.

Osječani su do prvog pogotka stigli u 49. minuti nakon ubačaja Peroševića u peterac, a loptu je u mrežu pospremio Aljoša Vojnović.

Pobjedu gostiju potvrdio je Gabrijel Boban koji je iskoristio dodavanja kapetana Barišića, napravio je najprije nekoliko koraka s loptom prema Interovom vrataru, a onda je zatresao mrežu.

U ranije odigranoj utakmici Slaven Belupo je s 3:2 u Koprivnici pobijedio Cibaliju. Vinkovčani su ispustili vodstvo od 2:1 koje su imali sve do 73. minute!

Koprivničani su poveli u trećoj minuti golom Makedonca Mirka Ivanovskog, a gosti su poravnali preko Frane Vitaića u 22. minuti. Brazilac Brazilac Tiago Rodrigues je u 37. donio prednost Cibaliji.

Rezultat se nije mijenjao do 73. minute kada je Ivanovski poravnao na 2:2. Utakmica je nakon toga prekinuta na deset minuta zbog nestanka električne energije na stadionu, a za slavlje domaće momčadi se u 86. minuti pobrinuo Gordan Barić. goal.com/hr