Mon. May 21st, 2018

impressum

Uredništvo / Editorial
• Akademija-Art © Zagreb • hrvatski ekskluzivni portal •
 
Priloge za objaviti šaljite isključivo na e-mail: akademija.art@gmail.com iliaa@akademija-art.hr
Suradnici:
Tomislav Marijan Bilosnić, književnik, slikar, novinar, Zadar tmbilosnic@yahoo.comZlatko (Zlatan) Milaković, mr. iur., dipl. politolog, slikar, novinarzlatko@bijelarukavica.com

Višnja Slavica Gabout, prof. povijesti umjetnosti, likovna krtitičarka, Zagrebvslavica@inet.hrLjerka Njerš, ak. slikarica i keramičarka, Zagrebljerka@njers.comIvana Ćosić, ComPRess Zagreb, Kontaktni uredi Grada Bečaivana.cosic@compresspr.hrIvica Kiš, dipl. arh,, prof., fotograf, novinar, Zagrebkaygod@gmail.commr. art. Dženana-Džana Mujadžić, dipl. novinarka, Sorbona, Parizdjananouvelles@gmail.comAnita Peričić, voditeljica odnosa s javnošću, Gradski muzej Varaždin, Varaždinanita.pericic@gmv.t-com.hrSabrina Žigo, prof. kustosica Muzeja grada Rijeke, Rijekasabrina.zigo@muzej-rijeka.hrNadica Eichhorn, dipl.ing. kemijske tehnologije, keramičarka, Zagrebnadica.eichhorn@zg.t-com.hrDuško Vernački, voditelj Galerije Vernissage, Osijekdusko.vernacki@metromail.hrMagdalena Mihalinec, voditeljica Dokumentacijske zbirke, Gliptoteka Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Zagrebmagdalenam@hazu.hrBlaženka Šoić Štebih, prof., predsjednica Kerameikona, Varaždin, članica Međunarodne akademije za keramiku, Ženevainfo@kerameikon.comVesna Makovec, voditeljica propagande, urednica web-a Centra za kulturu Čakovec, Čakovecinfo@czk-cakovec.hrDijana Nazor, prof. lik. kulture-restauratorica, Zagrebdijananazor@gmail.comVelimir Penović, slikar, novinar, Pločevpenovic@gmail.comKoraljka Rajn, slikarica, novinarka, Varaždinmladen.rajn@vz.t-com.hrmr.art. Krešimnira Gojanović, ak. slikarica-grafičarka, lik. kritičarka, Zagrebkresimirag@hotmail.comVladimir Bruketa, likovni pedagog, galerista, Rijeka vedrana.bruketa@gmail.comKsenija Talijančić, dipl. iur., slikarica, Zagrebksenija.talijancic2@zg.t-com.hrGordana Kokanović-Krušelj, prof., književnica, lik. kritičarka, Varaždingordana.kokanovic.kruselj@gmail.com Duško Abramušić, ak. slikar, novinar-fotograf, Zenicaabramusic@gmail.com Sanja Kozlica, književnica i slikarica, Zagrebsanja.zagreb@gmail.comRajko Polić, novinar-fotoreporter, Zaprešić rajko.polic@zg.t-com.hrBožidar Špikić, slikar, novinar, Kutinabozidar.spikic@gmail.comJuraj Jonke, slikar, fotograf, Zagrebjjonke@net.hrIvan Šuković, organizator umjetničkog programa, Galerija Pizana, Podgoricagalerijapizana@t-com.meVelimir Trnski, ak. slikar, Parizvelimir@trnski.comdr.sc. Hrvoje Jerković, dipl.ing. elektrotehnike, Zagreb; web master, izrada i tehničko održavanje portalahrvojej@gmail.com 

mr.sc. Stjepan Katić, urednik portala Akademija-Art, Zagreb, Zaprešićstjepan.katic@gmail.com logo Akademija-Art.hr (medijsko pokroviteljstvo)ULU Akademija-ArtŽiro račun: 2360000-1101892369, Zagrebačka bankaMB: 2030985OIB: 76567339652 www.akademija-art.hraa@akademija-art.hrakademija.art@gmail.com

Sve novo