EGOFREE FESTIVAL 2019

Akademija Art

Četvrto izdanje Egofree festivala donosi bogat program glazbenih događanja, radionica, izlagača rukotvorina i popratnih sadržaja na Tursku kulu 26., 27. i 28. travnja

Ove godine svrha festivala je prikupljanje sredstava za udrugu Sindrom Down-21. Sudjelujući na Zaboravljenim igrama koje će voditi volonteri udruge Down-21 moći će se uz participaciju osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina i ostalih sponzora. Na tri različita glazbena floora pronaći će se glazbe za svačiji ukus, od elektronike preko koncerata do vinyla  – glavna pozornica Čudesna šuma, druga pozornica Kula o’ cvića i treća Vinylivada. Headlineri ovogodišnjeg izdanja Egofree festivala na glavnoj pozornici Čudesna šuma su u subotu Kozmodrum i Grapevine babies s početkom u 19h, i u nedjelju Jan Kinčl&Regis Kattie s početkom u 20h. Kula o’ cvića je rezervirana za techno i house tonove brojnih DJ-eva lokalne i šire zajednice, a Vinylivada za nostalgične note rock i blues glazbe. U nedjelju s početkom u 12h na glavnoj pozornici će i članovi udruge Sindrom Down-21 održati svoj glazbeni program. Također, sa raznoraznim radionicama sudjeluju brojne splitske udruge i pojedinci – Info zona, Kam-Hram, Ubijmo dosadu, Yoga&Art House, Maja facepaint, Slack Split, Kreator zabave i mnogi drugi. Uz šank, gastro užitke će omogućiti restaurant DeBelly, Luda kuća i Este bar.

EGOFREE FESTIVAL 2019

RASPORED RADIONICA

SUBOTA 27.4.

  • Info zona

Graffiti radionica 16 – 18h / livada kraj Vinylivade

Radionica keramike 17 – 19h / livada kraj Vinylivade

  • Yoga&Art House

Vibrate and realese egofree yoga za djecu i odrasle 12 – 14h / main stage Čarobna šuma

  • Teta Lada i Yoga&Art House

LIkovna i kreativna radionica za djecu od 5 do 12 god. 12 – 14h / main stage Čarobna šuma

  • Ubijmo dosadu / Kam-Hram / Slack Split

Radionica žongliranja i slackline 17 – 19h / Vinylivada

NEDJELJA 28.4.

  • Info zona

Radionica oslikavanja torbi 16 – 18h / Vinylivada

  • Kam-Hram

Radionica zračnih vještina (svila, trapez, krug) 16 – 18h / main stage Čarobna šuma

  • Škola popravljanja bicikli by Sergio Šarić 15 – 17h / livada kraj Vinylivade

*tokom cijele subote i nedjelje posjetitelji će uz donaciju moći sudjelovati u Zaboravljenim igrama (čepaljke, franje, laštik, trule kobile i sl.) i osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina

*tokom dana pronađite Maja face paint i ukrasite svoja ili lišca vaše djece te Kreator zabave štulaše koji će izrađivati figure od balona

SATNICA RADIONICA

SUBOTA 27.4.

12 – 14h / Vibrate and realese egofree yoga za djecu i odrasle by Yoga&Art House – main stage Čarobna šuma

12 – 14h / Likovna i kreativna radionica za djecu od 5 do 12 god. by teta Lada i Yoga&Art House – main stage Čarobna šuma

16 – 18h / Graffiti radionica by Info zona – livada kraj Vinylivade

17 – 19h / Radionica keramike by Info zona – livada kraj Vinylivade

17 – 19h / Radionica žongliranja by Kam-Hram i Ubijmo dosadu – Vinylivada

17 – 19h / Slackline radionica by Slack Split – Vinylivada

NEDJELJA 28.4.

15 – 17h / Škola popravljanja bicikli by Sergio Šarić – livada kraj Vinylivade

16 – 18h / Radionica zračnih vještina by Kam-Hram – main stage Čarobna šuma

16 – 18h / Radionica oslikavanja torbi by Info zona – Vinylivada

12 – 18h / Finale Krš lige biciklističkog kluba Krš – pump track na jugoistočnoj strani Turske kule

*tokom cijele subote i nedjelje posjetitelji će uz donaciju moći sudjelovati u Zaboravljenim igrama (čepaljke, franje, laštik, trule kobile i sl.) i osvojiti brojne nagrade naših izlagača rukotvorina

*tokom dana pronađite Maja face paint i ukrasite svoja ili lišca vaše djece te Kreator zabave štulaše koji će izrađivati figure od balona

EGOFREE LINE UP

PETAK 26.4.

ČUDESNA ŠUMA main stage

19:00 – 22:00h // Jakir brothers

22:00 – 00:00h // Radio Esplendor DJ’s

KULA O’ CVIĆA stage

19:00 – 00:00 // Cruise colectiv – Cid / Madezh / Malik / Mariano Mateljan

SUBOTA 27.4.

ČUDESNA ŠUMA stage

12:00 – 14:00h // Yelle

14:00 – 18:00h // Banana zvuk

19:00h // KOZMODRUM

20:30h // GRAPEVINE BABIES

22:00 – 00:00 // Kid Va

KULA O’ CVIĆA stage

12:00 – 14:00 // Rope 69

14:00 – 15:30 // Beepolar

15:30 – 17:00 // Markaya

17:00 – 18:30 // Daff

18:30 – 20:00 // Zookey

20:00 – 22:00 // Toni Juranović

22:00 – 00:00 // Miro

VINYLIVADA stage

*naknadno će se objaviti izvođači

NEDJELJA 28.4

ČUDESNA ŠUMA stage

12:00 – 14:00h // Koncert udruge Sindrom Down – 21

14:00 – 16:00 // Duple – Izgubljena generacija

16:00 – 18:00h // Mathew Bee

18:00 – 20:00h // Sola

20:00 – 22:00h // JAN KINČL & REGIS KATTIE LIVE

22:00h – 00:00h // Beats’n’Sax

KULA O’ CVIĆA stage

12:00 – 14:00h // Underground Control

14:00 – 16:00h // Bariša Žarko

16:00 – 18:00h // Juri Paik

18:00 – 20:00h // Jake

20:00 – 21:30h // Smalltown boy

21:30 – 22:30h // Danitz

22:30 – 00:00h // DJ Jock

VINYLIVADA stage

*naknadno će se objaviti izvođači

AFTER PARTY by JUDINO DRVO KLUB

PETAK

00:00h // Beats n’ Sax all night

SUBOTA

00:00 // After Affair all night

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Grafička mapa dubrovačkog umjetnika Lukše Peke

Suvremeni hrvatski likovni umjetnik, akademski slikar Lukša Peko, ovih je dana dovršio rad na grafičkoj mapi od 10 listova, koja je otisnuta u 44 primjerka Gospodine Peko, mapa je posvećena fra Didaku […]