LP: Dinamo remizirao u Bernu s Young Boysima

U prvom susretu završne runde kvalifikacija za plasman u Ligu prvaka Dinamo je u Bernu odigrao 1-1 protiv švicarskog prvaka Young Boysa i odluka o putniku u elitno natjecanje ‘Starog kontinenta’ past će 28. kolovoza na stadionu Maksimir

Švicarci su poveli već u 2. minuti pogotkom Mbabua. Izjednačujući pogodak je u 40. minuti postigao Mislav Oršić na asistenciju Izeta Hajrovića. Jedan od ponajboljih Dinamovih igrača bio je vratar Danijel Zagorac koji je zaustavio niz opasnih udaraca domaće momčadi.

Uzvratna utakmica na rasporedu je u utorak, 28. kolovoza (21 sat), na stadionu Maksimir.

Pobjednička momčad će se 30. kolovoza naći među 32 najbolja europska kluba u ždrijebu skupina Lige prvaka, dok će poraženi biti među 48 momčadi koje će 31. kolovoza biti raspoređene u 12 skupina Europske lige. Oba ždrijeba bit će održana u Monte Carlu. izvor hrt