HNL: Inter – Hajduk 1-1

57d2f9418d350

U prvom dvoboju 8. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka odigrali 1-1 (1-0)

SASTAVI:

Inter: Čović, Bosec, Filipović, Komorski, Čeliković, Mazalović, Polizzi, Puljić, Šarić, Blažević, Ottochian
Klupa: Mrmić, Begić, Mamut, Zulim, Mesfin, Danoski, Hanžek

Hajduk: Stipica, Juranović, Nižić, Ćosić, Memolla, T. Bašić, Savvas, Vojković, Kožulj, Barry, Futacs
Klupa: Grbić, Kvesić, Šimić, Ohandza, Maganto, Ismajili, Tudor

TIJEK UTAKMICE:

0. – Sudac je označio početak susreta
1. – Već u prvoj minuti velika prilika za Hajduk. Ubacio je Toma Bašić s lijeve strane u peterac Intera, a na loptu je naletio Futacs koji šutira preko gola
5. – Gol za Inter! Utrčao je Šarić u šesnaesterac Hajduka s loptom u nogama, te asistirao za Puljića koji neometan zabija za 1:0
9. – Interova obrana ruši Vojkovića na 18 metara od gola, slobodni udarac je za Hajduk
10. – Kožuljev slobodni udarac završava pored gola
11. – Kožulj je šutirao s ruba šesnaesterca pored gola Intera
13. – Čeliković je probio po lijevoj strani te proslijedio loptu za Ottochiana, čiji ubačaj hvata Stipica
16. – Fucas ne stiže na Kožuljev ubačaj s desne strane, te pada u petercu Intera
18. – Vojkovićev ubačaj iz kornera čisti obrana Intera
22. – Opasno je pred vratima Hajduka. Ottochian je predriblao Juranovića te ubacio na Puljića ispred kojeg Memolla čisti loptu u korner
25. – Mazalovićev ubačaj s desne strane hvata Stipica
29. – Kožulj se oslobodio svojih čuvara, te došao u priliku za udarac s 20-ak metara. Njegov udarac je zavrršio pored gola Intera
30. – Nakon izvrsne kombinacije Bašića i Memolle, Memolla ubacuje na Vojkovića, čiji volej u okvir Interovog gola brani Ćović. Korner je za Hajduk
34. – Propust Marića. Kožulj je ubacio iz kornera u šesnaesterac Intera, a lopta je išla na Bašića kojeg zaustavljaju obrambeni igrači Intera povlačenjem za dres, sudac Marić je pokazao na golaut
35. – Velika šansa Intera. Sjurio se Blažević na gol Hajduka, a njegov udarac obranio je Stipica
42. – Vojkovićev ubačaj s lijeve strane obrana Intera čisti u korner
45. – Sudac je označio kraj prvog poluvremena

46. – Sudac je označio početak drugog poluvremena. Promjene u sastavima. Hanžek je ušao umjesto Polizzia kod Intera, dok je Ismajili zamjenio Nižića kod Hajduka
47. – Vojkoviću je stradala brada u sudaru sa Šarićem. Vojković će nastaviti susret nakon ukazane pomoći
51. – Komorski ruši Kožulja na rubu šesnaesterca. Slobodni udarac je za Hajduk
52. – Bašićev slobodni udarac završio je iznad gola Intera
57. – Barryev prodor po lijevoj strani zaustavio je Filipović. Korner je za Hajduk
57. – Promjena u ekipi Hajduka. Izašao je Bašić, u igri je Ohandza
60. – Vojkovićev ubačaj iz kuta čisti obrana Intera
64. – Puljić je prošao Juranovića i Ismajilia po lijevoj strani, te šutirao preko gola
64. – Pušnik radi treću izmjenu. Iz igre je izašao Vojković, u igri je Tudor
65. – Promjena u ekipi Intera. Iz igre je izašao Blažević, u igri je Zulim
71. – Futacs je spustio loptu Tudoru na šut. Njegov udarac hvata vratar Čović
74. – Velika prilika za Hajduk u drugom poluvremenu. Tudor se našao sam pred Čovićem, međutim njegov udarac Čović brani u korner
76. – Gol za Hajduk!! Kožulj je ubacio u šesnaesterac Intera. Lopta je preskočila Ohandzu i stigla do Tudora, koji zabija glavom za izjednačenje. Bijeli su uspijeli kapitalizirati dominaciju